0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ انفجار‌ رویال (بازی جدید) حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Turkey Cup
Galatasaray SK
-
-
Fatih Karagumruk
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
  Saudi Arabia Profesional League
Al-Nassr Riyadh
-
-
Al Hazm
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Al-Wahda
۳
۳
Al Taawon Buraidah
Finished
۱۷:۳۰
Al Raed Buraidah
۱
۲
Al Feiha
Finished
۱۷:۳۰
  Netherlands KNVB Cup
Feyenoord Rotterdam
-
-
FC Groningen
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Qatar Stars League
Al-Wakra
-
-
Al Markhiya
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Al-Ahli Doha
-
-
Umm Salal
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Al-Shamal
۰
۰
Al Muaidar
inprogress
۱۸:۳۰
  United Arab Emirates UAE Pro League
Ittihad Kalba
-
-
Al Bataeh
بازی شروع نشده است
۱۹:۴۵
Al Ain
۵
۳
Hatta Dubai
Finished
۱۷:۰۵
  France Coupe de France
Le Puy
-
-
Stade Rennes FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
  Belgium Beker van Belgie
Royal Antwerp FC
-
-
KV Oostende
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
  Switzerland Swiss Cup
FC Sion Sitten
-
-
BSC Young Boys Bern
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
  Iraq Iraqi Premier League
Newroz SC
۱
۱
Al Shorta
Finished
۱۵:۰۰
Erbil SC
۴
۱
Amanat Baghdad SC
Finished
۱۷:۳۰
  Bulgaria Bulgarian Cup
PFC Ludogorets Razgrad
۱
۰
FC CSKA 1948
inprogress
۱۹:۰۰
  Indonesia Liga 2
Semen Padang
۱
۰
Malut United FC
Finished
۱۱:۳۰
PSBS Biak Numfor
۴
۰
Persiraja Aceh
Finished
۰۹:۰۰
  Mexico LIGA MX
Club Tigres de la UANL
۱
۰
FC Juarez
Finished
۰۴:۳۰
Club Tijuana Xoloitzcuintles
۱
۱
CF Rayados de Monterrey
Finished
۰۶:۳۰
  Azerbaijan 1. Liqa
Mil-Mugan Imisli FK
۲
۰
Karvan Yevlakh
Finished
۱۴:۳۰
Energetik Mingechevir
۱
۱
Difai Agsu
Finished
۱۴:۳۰
Araz Saatli
۰
۲
Qaradag Lokbatan FK
Finished
۱۴:۳۰
  Brazil Paulista Serie A1
Portuguesa Desportos
۰
۲
Palmeiras
Finished
۰۲:۰۰
Inter de Limeira
۰
۳
Sao Paulo FC
Finished
۰۴:۰۵
  India Santosh Trophy
Railway FC
۱
۰
Karnataka Sports Association
Finished
۱۲:۳۰
Manipur
۴
۱
Mizoram
Finished
۰۸:۰۰
Maharashtra FA
۲
۳
Delhi FA
Finished
۱۷:۰۰
  Romania Liga I
FC Botosani
۱
۲
Sepsi Sfantu Gheorghe
inprogress
۱۷:۴۵
SC FC Petrolul Ploiesti
-
-
Universitatea Craiova
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
  Nigeria NPFL
Enyimba
۴
۰
Gombe United
Finished
۱۶:۳۰
Shooting Stars 3SC
۰
۰
Bendel Insurance
inprogress
۱۸:۳۰
Abia Warriors
۰
۰
Kwara United
inprogress
۱۸:۳۰
  South America Copa Libertadores, Qualification
Atletico Nacional de Medellin
۰
۳
Nacional Asuncion
Finished
۰۴:۰۰
Club Nacional de Montevideo
۲
۰
Academia Puerto Cabello
Finished
۰۱:۳۰
Botafogo RJ
۶
۰
Aurora
Finished
۰۴:۰۰
  Cyprus Cyprus Cup
Apollon Limmassol FC
-
-
AEK Larnaca
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Anorthosis Famagusta
-
-
Aris Limmasol
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  World Friendly International Matches U19
North Macedonia U19
۲
۰
Bosnia and Herzegovina U19
Finished
۱۴:۰۰
  Greece Super League 2, Group A
PAOK B
۱
۰
FC Kozani
Finished
۱۶:۳۰
AEK Athens B
۴
۰
Apollon Pontou FC
Finished
۱۶:۳۰
  Ethiopia Premier League
Bahir Dar Kenema
۰
۰
Ethiopian Medhin
Finished
۱۶:۳۰
Dire Dawa
۰
۰
Hambericho Durame
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Asia WAFF Women Championship
Jordan (W)
۰
۰
Nepal (W)
inprogress
۱۹:۳۰
  Brazil Copa do Brasil
EC Agua Santa SP
۲
۱
EC Jacuipense
Finished
۰۳:۰۰
Maranhao MA
۱
۲
Ferroviario
Finished
۰۲:۰۰
Gremio Atletico Sampaio RR
۰
۱
Brusque
Finished
۰۳:۰۰
Operario MS
۰
۰
Operario PR
Finished
۰۴:۰۰
Petrolina SFC
۳
۲
FC Cascavel
Finished
۰۲:۰۰
ASA (Agremiação Sportiva Arapiraquense)
۰
۲
Internacional RS
Finished
۰۲:۳۰
Murici
۲
۱
AD Confianca SE
Finished
۰۲:۰۰
Itabuna BA
۰
۸
Nova Iguacu FC
Finished
۰۲:۰۰
Maringa PR
۲
۰
America Mineiro MG
Finished
۰۱:۴۵
CEO Varzeagrandense
۰
۰
Criciuma EC
Finished
۰۴:۰۰
Trem AP
۰
۴
Sport Club do Recife
Finished
۰۴:۰۰
Portuguesa Santista SP
۰
۱
SER Caxias
Finished
۰۳:۰۰
Villa Nova MG
۱
۰
AA Aparecidense
Finished
۰۳:۰۰
Humaita
۱
۱
Sampaio Correa-MA
Finished
۰۴:۰۰
  Brazil Copa do Nordeste
Ceara SC CE
۲
۲
ABC Futebol Clube
Finished
۰۴:۰۰
America RN (Rio Grande do Norte)
۲
۲
Treze FC
Finished
۰۱:۳۰
River AC
۱
۰
Itabaiana
Finished
۰۱:۳۰
CRB Clube de Regatas Brasil
۰
۱
EC Bahia
Finished
۰۴:۰۰
  Argentina Copa de la Liga Reserves
UAI Urquiza Reserves
۰
۰
Sportivo Italiano Reserves
Finished
۱۵:۳۰
Central Cordoba Reserves
۰
۰
Estudiantes La Plata Reserves
Cancelled
۰۳:۳۰
Racing Club de Avellaneda Reserves
۱
۳
CA River Plate Reserves
Finished
۰۱:۳۰
  Argentina Copa Argentina
San Lorenzo
۱
۰
Independiente Chivilcoy
Finished
۰۳:۴۰
  Lebanon Premier League
Al Ansar Beirut
۴
۱
Al Safa
Finished
۱۶:۳۰
  Costa Rica Primera Division
AD Guanacasteca
۱
۰
CS Cartagines
Finished
۰۰:۳۰
CS Herediano
۴
۰
AD Municipal Liberia
Finished
۰۵:۳۰
Sporting San Jose
۴
۱
AD Municipal Grecia
Finished
۰۴:۰۰
  Algeria Youth League
ASO Chlef U21
۲
۰
MC El Bayadh U21
Finished
۱۲:۳۰
USM Khenchela U21
۰
۱
CR Belouizdad U21
inprogress
۱۸:۳۰
USM Alger U21
۱
۲
JS Kabylie U21
inprogress
۱۸:۳۰
JS Saoura U21
۰
۰
CS Constantine U21
inprogress
۱۸:۳۰
NC Magra U21
۰
۰
MC Oran U21
inprogress
۱۸:۳۰
Paradou AC U21
۰
۰
US Biskra U21
inprogress
۱۸:۳۰
ES Setif U21
۰
۱
MC Alger U21
inprogress
۱۸:۳۰
US Souf U21
-
-
ES Ben Aknoun U21
Finished
۱۲:۳۰
  Indonesia Liga 3
Benteng HB
۱
۰
Gurita Kaur FC
Finished
۱۲:۳۰
Tri Brata Rafflesia FC
۱۳
۰
PS Tunas Muda Bengkulu
Finished
۱۰:۳۰
  Egypt Second Division B
Misr Insurance FC
۱
۳
FC Porto Suez
Finished
۱۶:۳۰
Kahraba Ismailia
۱
۱
Alo Egypt
Finished
۱۶:۳۰
El Shams
۳
۱
Al Merreikh Port Said
Finished
۱۶:۳۰
El Entag El Harby
۲
۱
Ittihad El Shorta
Finished
۱۶:۳۰
El Sharqia Dokhan
۱
۲
Bourfoad SC
Finished
۱۶:۳۰
  India Indian Super League
Odisha FC
۲
۱
East Bengal FC
Finished
۱۷:۳۰
  Hungary Hungary Cup
Ujpest FC
-
-
Paksi FC
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Szentlorinc SE
۱
۵
Nyiregyhaza Spartacus FC
Finished
۱۵:۳۰
  Brazil Paraense
Remo PA
۱
۱
Sao Francisco PA
Finished
۰۲:۳۰
  Honduras Liga Nacional
Genesis Huracan
۱
۰
Real Espana
Finished
۰۲:۳۰
CD Real Sociedad
۱
۳
Motagua
Finished
۰۴:۳۰
  Jamaica Premier League
Harbour View FC
۱
۲
Treasure Beach FC
Finished
۰۰:۰۰
  Uganda Premier League
Busoga United FC
۱
۱
Gadaffi
Finished
۱۶:۳۰
Uganda Revenue Authority SC
۲
۰
Maroons FC
Finished
۱۶:۳۰
Vipers
۰
۰
Bright Stars FC
inprogress
۱۹:۳۰
  Israel Liga Alef South
Hapoel Ironi Herzliya
۴
۱
Maccabi Shaarayim
Finished
۱۶:۳۰
Shimshon Tel Aviv
-
-
Maccabi Yavne
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Uganda Division 2
Onduparaka FC
۱
۰
Kiyinda Boys
Finished
۱۶:۳۰
Lugazi Municipal FC
۱
۱
Booma FC
Finished
۱۶:۳۰
  Liberia First Division
Invicible Eleven
۱
۱
Global Pharma
Finished
۱۷:۰۰
Cece United
۰
۰
Paynesville FC
inprogress
۱۹:۳۰
Freeport
۴
۳
Sinoe Npa Anchors
Finished
۱۷:۰۰
LPRC Oilers FC
۰
۰
LISCR FC
inprogress
۱۹:۳۰
FC Kallon Liberia
۰
۴
FC BEA Mountain
Finished
۱۷:۰۰
  Guatemala Liga Nacional
Deportivo Mixco
۲
۱
Guastatoya
Finished
۰۱:۳۰
Achuapa FC
-
-
Zacapa Tellioz
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Deportivo Coatepeque FC
۱
۲
Malacateco
Finished
۰۰:۳۰
Antigua Guatemala
۱
۰
CSD Municipal
Finished
۰۵:۳۰
Huehueteco Xinabajul
۰
۰
Club Xelaju
Finished
۰۳:۳۰
  Niger Super League
AS Douanes de Niamey
۰
۰
Akokana FC
inprogress
۱۸:۴۵
  Mexico U23 League
Club Tijuana U23
۰
۰
Monterrey U23
Finished
۰۳:۱۵
  Uruguay Copa Uruguay
Plaza Colonia
۰
۱
Defensor Sporting
Finished
۰۳:۳۰
  Vietnam U19 Championship
PVF U19
۱
۲
Nghe An U19
Finished
۱۰:۳۰
  Zanzibar Premier League
KMKM
۰
۰
Ngome FC
Finished
۱۶:۴۵
Malindi SC (ZAN)
۴
۱
Maendeleo FC
Finished
۱۶:۴۵
  Brazil Copa Verde
Aguia de Maraba
۰
۲
Rio Branco AC
Finished
۰۲:۳۰
Tocantinopolis EC
۲
۱
Manauara EC AM
Finished
۰۲:۳۰
Uniao Rondonopolis MT
۴
۰
Costa Rica EC
Finished
۰۲:۳۰
Real Noroeste Capixaba FC
۱
۲
Rio Branco ES
Finished
۰۱:۳۰
  Peru Liga 1 - Apertura
Alianza Atletico
-
-
Deportivo Garcilaso
بازی شروع نشده است
۲۲:۴۵
  India I-League
Namdhari
۲
۱
Gokulam FC
Finished
۱۳:۳۰
Sreenidi Deccan
۱
۱
Mohammedan SC
Finished
۱۴:۳۰
  Egypt Premier League Women
Smouha SC (W)
۰
۳
El Masry (W)
Finished
۱۶:۰۰
  Israel State Cup
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
-
-
Hapoel Ramat Hasharon
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Bnei-Yehuda Tel-Aviv
-
-
Hapoel Petah Tikva
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Brazil Paulista Serie A4
GD Saocarlense
۰
۱
Barretos SP
Finished
۰۱:۳۰
XV de Jau
۱
۱
SKA Brasil
Finished
۰۲:۳۰
Uniao Barbarense
۱
۰
Atletico Penapolense
Finished
۰۲:۰۰
AA Francana
۲
۱
GO Audax SP
Finished
۰۲:۰۰
  Colombia Primera B
Llaneros FC
۰
۰
Real Cartagena
Finished
۰۳:۰۰
  Mexico Liga de Expansion MX
Alebrijes Oaxaca
۱
۱
Mineros De Zacatecas
Finished
۰۴:۳۵
  Brazil Paulista Serie A3
Sertãozinho FC
۱
۰
Bandeirante EC SP
Finished
۰۱:۳۰
EC Lemense SP
۲
۳
Itapirense
Finished
۰۱:۳۰
Gremio Prudente
۲
۱
Uniao Suzano Ac Sp
Finished
۰۲:۰۰
Marilia SP
۳
۰
Desportivo Brasil
Finished
۰۲:۴۵
Red Bull Bragantino II
۳
۰
Rio Preto
Finished
۰۰:۳۰
  North and Central America CONCACAF Championship U20 - Qualification, Group F
Jamaica U20
۳
۲
Bermuda U20
Finished
۰۲:۳۰
  Brazil Recopa Gaucho
Sao Luiz RS
۲
۰
Gremio Porto Alegrense RS
Finished
۰۲:۰۰
  North and Central America CONCACAF Gold Cup Women, Group C
Paraguay (W)
۳
۲
El Salvador (W)
Finished
۰۵:۳۰
Canada (W)
۳
۰
Costa Rica (W)
Finished
۰۲:۳۰
  Portugal Taca de Portugal
Santa Clara
۱
۰
FC Porto
inprogress
۱۹:۳۰
  Iceland League Cup, Group 2
Fylkir Reykjavik
-
-
Throttur Reykjavik
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Denmark U19 Ligaen
Esbjerg U19
۰
۲
Brondby U19
inprogress
۱۸:۳۰
  North and Central America CONCACAF Champions League
FC Cincinnati
۴
۰
Cavaliers FC
Finished
۰۳:۳۰
Nashville SC
۴
۰
Moca FC
Finished
۰۵:۴۵
  Iceland League Cup, Group 3
Stjarnan
-
-
HK Kopavogur
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Belgium U21 Pro League
Westerlo U21
-
-
Lommel U21
بازی شروع نشده است
۲۲:۴۵
  Honduras Reserve League
Olancho FC Reserves
۲
۰
Lobos UPNFM Reserves
Finished
۰۰:۳۰
  Seychelles Cup
St Michel United
۴
۲
Northern Dynamo FC
Finished
۱۷:۳۰
  Brazil Piauiense
AE Altos
-
-
Fluminense PL
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Philippines UAAP Championship
Ateneo De Manila University
۴
۰
University Of The East
Finished
۱۰:۳۰
  World Friendly Club Matches
Sarpsborg 08
۰
۲
FK Bodo Glimt
Finished
۱۷:۳۰
Esbjerg F.B.
۱
۱
Raufoss Fotball
Finished
۱۶:۳۰
Vanlose
-
-
Hellerup IK
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Young Boys II
-
-
Viby IF
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Sandefjord
۲
۲
Ranheim Trondheim
inprogress
۱۷:۳۰
  Israel Liga Bet South
Maccabi Stars Ramla
-
-
Hapoel Ironi Gedera
بازی شروع نشده است
۲۱:۴۵
Bnei Eilat
۰
۲
MS Jerusalem
Finished
۱۷:۰۰
  Norway U19 Elite League
IK Start U19
۳
۶
Viking U19
Finished
۱۶:۳۰
  Mexico Liga Premier Serie A, Group 1
Mexicali FC
۰
۴
Real Apodaca FC
Finished
۰۳:۳۰
  Indonesia Liga 1
Bali United Pusam
۳
۲
Persis Solo
Finished
۱۵:۳۰
  Brazil Catarinense 1
Avai
۱
۰
Barra FC
Finished
۰۱:۳۰
  El Salvador Segunda Division
CD Racing Junior de Armenia
۱
۱
Once Lobos Chalchuapa
Finished
۰۰:۳۰
San Pablo Municipal
۳
۱
CD Inca
Finished
۰۰:۳۰
Tiburones de Sonsonate
۰
۲
CD Titan
Finished
۰۰:۳۰
FC Los Laureles
۶
۰
C.S.D Vendaval
Finished
۰۰:۳۰
  Costa Rica Cup Women
Alajuelense (W)
۱
۱
Saprissa (W)
Finished
۰۳:۳۰
  Panama First Division Women
Chorrillo FC (W)
۱
۱
Deportivo Chiriqui (W)
Finished
۰۴:۳۰
  Egypt Premier League
El Zamalek
-
-
El Dakhleya
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Smouha
-
-
Future FC
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Israel Liga Bet North
FC Tzeirei Tamra
-
-
Maccabi Ironi Yafia
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Nicaragua Primera Division
HYH Export Sebaco FC
۲
۳
Real Esteli FC
Finished
۰۰:۳۰
  North and Central America CONCACAF Championship U20 - Qualification, Group B
Turks and Caicos Islands U20
۰
۲
Guyana U20
inprogress
۱۸:۰۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید